שאלות ותשובות

שאלות תשובות בנוגע למערכת שליחת הודעות SMS

לקוחות יקרים שלום, ברוכים הבאים לדף המידע והעזרה של אתר הסמסים המוביל בישראל בדף זה ריכזנו את השאלות הנפוצות ביותר של לקוחותינו, וחשוב מאד לקרוא אותן לפני תחילת העבודה עם האתר "שאלות תשובות" בנוגע למערכת שליחת הודעות SMS, מערכת זו מאפשרת לכם, בדרך קלה, פשוטה וידידותית מאד, תוך 5 דקות, ללא צורך לדבר עם נציג מכירות או כל גורם אחר אצלנו, להירשם למערכת ולהתחיל לשלוח הודעות SMS! פשוט נכנסים לאתר לדף ההרשמה, נרשמים בחינם, מקבלים קרדיט של 10 הודעות חינם! ומתחילים לשלוח... אהבתם את השירות? תוכלו להיכנס לדף המחירון שלנו ולבחור את חבילת ההודעות שהכי מתאימה לכם. חשוב לדעת: השירות שלנו זמין לכל חברות הסלולר בארץ, השירות זמין בכל יום וכל שעה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, וכאמור תוך זמן קצר מאד, לאחר רישום פשוט למערכת תוכלו להתחיל לשלוח הודעות סמס לכל מי שתרצו: למשפחה, לחברים, ללקוחות, לספקים או לכל אחד אחר... על מנת לעשות לכם את החיים פשוטים יותר, ריכזנו בדף זה תשובות לשאלות שעלו ממספר לקוחות שלנו, עדיין יש לכם שאלות לגבי השירות דיוור סמסים? מלאו את טופס הצור קשר ונשמח לענות לכם במייל חוזר.

 • האם באמצעות המערכת ניתן לשלוח הודעות SMS לכל הטלפונים הסלולריים? גם למנויי חברות הסלולר החדשות?

  אכן כן, מערכת SMS4FREE מאפשרת שליחת הודעות SMS למנויי כל חברות הסלולר בארץ, הן למנויי החברות הגדולות והן לקטנות, כל לקוח סלולר בארץ יוכל לקבל הודעות SMS מהמערכת שלנו.


 • יש לי טלפון כשר ואני לא מצליח לקבל את הסיסמא בהודעה, מה לעשות?  

  תוכל עדיין להירשם גם אם מספר הטלפון שלך לא מאפשר לקבל הודעות SMS, פשוט תקבל את הסיסמא לטלפון כהודעה קולית, איך עושים את זה? נכנסים לדף ההרשמה, ומסמנים למטה שהטלפון שלך כשר וכך תקבל את הסיסמא לטלפון באמצעות הודעה קולית, לאחר סיום ההרשמה תתקבל אצלך שיחת טלפון ותושמע לך הודעה קולית עם סיסמא.

 • אין לי פייפאל ואני רוצה לשלם בכרטיס אשראי?                             

  אפשרי, כאשר לוחצים על כפתור התשלום ומגיעים לדף של פייפאל, ישנה אפשרות בדף התשלום של פייפאל שנקראת: "שלם באמצעות כרטיס אשראי" ואז נפתח דף שמאפשר הזנת פרטי כרטיס אשראי והתשלום יורד מהאשראי ללא צורך לפתוח חשבון פייפאל

 • האם ניתן לשלוח לקבוצת טלפונים ולא רק למספר אחד?       

  אכן כן, ניתן ב-2 דרכים לשלוח לקבוצת מספרים, פעם אחת ניתן פשוט לבצע הדבקה של המספרים לחלון ה"נמענים" במסך שליחת ההודעות, פשוט עושים "העתק" של המספרים אליהם תרצו לשלוח את ההודעה, מאקסל, וורד או כל מסמך אחר בו יש לכם את מספרי הטלפון, הולכים לחלון ה"נמענים" עושים "הדבק" וזהו.. פשוט רושמים בחלון "תוכן ההודעה" את ההודעה ושולחים.... אפשרות נוספת שתעזור לכם לחזור ולשלוח לאותה קבוצה היא ליצור רשימת לקוחות, ניתן ליצור מספר בלתי מוגבל של רשימות לקוחות, לדוגמא "לקוחות צפון", "לקוחות דרום", "ספקים" וכדומה, וכך מספרי הטלפון של הקבוצה נשמרים במערכת וברגע שתרצו לשלוח הודעה לקבוצה מסוימת לא צריך להעתיק את הרשימה שוב אלא פשוט לבחור את הרשימה השמורה ולשלוח לה, עושים זאת על ידי לחיצה על "צור רשימה" בדף השליחת הודעות.

 • איך ניתן לשלוח שוב תוכן של הודעה שכבר שלחתי?                     

  אם אתם רוצים לשלוח שוב הודעה דומה לזו שכבר שלחתם בעבר, לאותו נמען או לנמען אחר, תוכלו להיכנס לארכיון השליחות בחשבונכם במערכת, לבחור את ההודעה, לסמן את תוכנה ולהעתיק אותה למסך שליחת ההודעות.

 • איך ניתן לאפשר לנמענים לחסום עצמם מקבלת הודעות נוספות בעתיד?

  על מנת לעמוד בדרישות חוק הספאם, מומלץ לצרף בסוף הודעת הסמס שאתם מפיצים, קישור שבאמצעותו הנמענים יכולים להסיר עצמם בקלות מרשימות התפוצה שלכם. כדי להוסיף קישור להסרה, עליכם ללחוץ במסך שליחת ההודעה על הכפתור "הוסף קישור להסרה". לאחר שלקוח ילחץ על הקישור, אזי גם אם תנסו בעתיד לשלוח אליו הודעות – המערכת תחסום אוטומטית את ההודעות מלהישלח אליו, ואתם לא תחויבו בגין שליחות עתידיות אליו.

 • האם ניתן לשנות את מספר השולח, כך שמי שמקבל ממני הודעת SMS באמצעות המערכת יראה מספר אחר למשל את המספר טלפון של העסק שלי או לשלוח ממספר חסוי?

  אכן כן, אבל רק אם קניתם אחת מחבילות ההודעות, במידה ושלחתם סמסים במסגרת ה-10 הודעות חינם לא ניתן לשנות את מספר השולח והמספר יהיה המספר באמצעותו נרשמתם לשירות, אם תרצו לשנות את מספר השולח של הודעות ה-SMS שאתם שולחים דרך המערכת תוכלו לרכוש חבילת הודעות, אפילו את החבילה הקטנה ביותר, ואז יתאפשר לכם בכל שליחה לשנות לאיזה מספר טלפון שתרצו, כך שמקבלי ההודעות יראו את המספר ששינתם אליו ויוכלו להתקשר חזרה, שירות יעיל מאד לעסקים. אפשרות נוספת ללקוח שקנה אחת מחבילות ההודעות שלנו היא לשלוח הודעה מחסוי, פשוט מסמנים מתחת לחלון של "שולח ההודעה" את השורה "שלח SMS חסוי" וההודעה תשלח ללא שום מספר, יהיה רשום חסום או חסוי.

 • היכן אפשר לראות את ההודעות ששלחתי?                                     

  כן, כאשר נכנסים לאזור "החשבון שלי" מהתפריט העליון, יש קישור שנקרא: "ארכיון שליחות" ובו ניתן לראות את כל ההודעות ששלחתם, עם תוכן ההודעות ולמי שלחתם אותן.

 • מה אורך ההודעה שניתן לשלוח? האם יש מגבלה כלשהי?              

  אין מגבלה לגבי אורך ההודעה שתוכלו לשלוח. הנמען יראה את ההודעה כהודעה ארוכה אחת. עם זאת, יש לשים לב, שאתם תחוייבו על ההודעה שנשלחת בהתאם לאורך ההודעה. הודעה עד 70 תווים מחוייבת כהודעה אחת. מעבר לכך, כל 67 תווים מחוייבים כהודעה, כלומר עד 134 תווים תחוייבו כשתי הודעות, עד 201 תווים תחוייבו כשלוש הודעות, וכן הלאה. לתשומת לבכם, תו הינו כל ספרה או אות, סימן פיסוק, רווח, וכיו"ב.

 • איך ניתן לשלוח שוב תוכן של הודעה שכבר שלחתי?                         

  אם אתם רוצים לשלוח שוב הודעה דומה לזו שכבר שלחתם בעבר, לאותו נמען או לנמען אחר, תוכלו להיכנס לארכיון השליחות בחשבונכם במערכת, לבחור את ההודעה, לסמן את תוכנה ולהעתיק אותה למסך שליחת ההודעות.

 • איך ניתן לקבל קבלה לאחר שרכשתי חבילת סמסים?               

  לאחר רכישת החבילה נשלחה אליכם אוטומטית מהמערכת קבלה למייל שרשמת בעת התשלום וההרשמה. יתכן שהגיע אליך לתיבת הספאם במייל. אנא בדקי שוב, ואם לא הגיע, נשלח לכם את הקבלה שוב.

 • איך ניתן לשלוח או לקבל סמס ישירות מהאתר או התוכנה שלכם מבלי להיכנס למערכת שלנו בכל שליחה?

  באפשרותכם לקבל או לשלוח הודעת SMS באופן אוטומטי ישירות מהמערכת, האתר או האפליקציה שלכם, ללא צורך בכניסה למערכת שלנו או בשליחה יזומה, אלא בקלות באמצעות התממשקות API. פרטים נוספים אודות שליחה או קבלת סמסים באמצעות API תוכלו לקרוא כאן http://www.sms4free.co.il/SMSByAPI להסברים מפורטים לגבי שימוש ב-API, יש להיכנס לדף זה http://www.sms4free.co.il/ApiSMS

077-434-0855

לקבלת ייעוץ השאירו את פרטיכם:

רוצים לשלוח SMS מהמחשב או מהסלולר?

פתח חשבון בחינם

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר