צרף קבצים

צירוף קובץ להודעת SMSהודעת SMS מתקדמת

שדרגנו את מערכת שליחת הSMSים שלנו, ומעתה באפשרותכם בקלות להפוך את הודעת הSMS הפשוטה שלכם להודעה מתקדמת. כעת במקום הודעת SMS רגילה, אתם יכולים להעשיר אותה במידע נוסף ומורחב או תוכן שיווקי מתקדם על ידי הוספת קובץ נלווה להודעת הטקסט. כך, תוכלו למשל לשלוח ללקוחותיכם קטלוג מוצרים, פלייר שעיצבתם, הסברים והנחיות, מדריך משתמש, מאמר שכתבתם, ועוד. מעתה, במקום הודעת טקסט קצרה, תוכלו באמצעות הוספת קובץ להפוך את ההודעה למוצלחת יותר מבחינה שיווקית, להעביר לנמענים את המסר שלכם בצורה ויזואלית ומשכנעת יותר, ולמסור להם פרטים נוספים חיוניים מבלי להאריך ולסרבל את הטקסט הממוקד של ההודעה.


איזה קבצים ניתן לצרף להודעה?

לנוחותכם, הוספנו מגוון אפשרויות להוספת קובץ לתוכן ההודעה, שהופך את ההודעה שלכם למעניינת יותר ואטרקטיבית יותר ללקוחות שלכם. באפשרותכם להוסיף כמעט את כל מגוון המסמכים השמורים אצלכם במחשב, כולל: קבצי word, קבצי אקסל, מסמכי PDF, סרטוני וידאו, קבצי MP3 ותמונות. חשוב לשים לב שניתן לצרף קבצים שגודלם המקסימלי הוא עד משקל של 5 MB.


כיצד זה עובד?

צירוף הקובץ הוא פשוט וידידותי מאד. במסך שליחת ההודעה עליכם ללחוץ על הקישור "צרף קובץ" שנמצא מעל תיבת הקלדת תוכן ההודעה. בחלון שייפתח תבחרו מתוך הקבצים השמורים במחשב שלכם את הקובץ שתרצו לצרף להודעה. לאחר השלמת ההליך, יתווסף לתוך תוכן הודעת הSMS שלכם קישור, אשר בלחיצה עליו, יוכלו הנמענים לפתוח את הקישור מהטלפון שלהם ולצפות בקובץ שצירפתם. מקבלי ההודעה שילחצו על קישור הקובץ שנכלל בה, יוכלו להוריד את הקובץ ישירות לטלפון שלהם ולהחזיקו זמין בטלפון בכל עת. שימו לב: בתוך תוכן ההודעה, חשוב לשים רווח לפני הקישור ולאחריו, על מנת לוודא שאכן הקישור לקובץ ייפתח באופן תקין. מומלץ גם לשים לכתוב בתוכן ההודעה טקסט אטרקטיבי שיזמין את הנמענים ללחוץ על הקישור ולפתוח את הקובץ.


רוצים לשלוח SMS מהמחשב או מהסלולר?

פתח חשבון בחינם

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר